Yükleniyor..

Markalarımız

Tianjin Tiandy Digital Technology Co, Ltd ,1994 (Tiandy Tech) uzak doğuda bir lider CCTV üreticisidir. Gelişmiş video gözetim çözümlerinde uluslararası küresel tedarikçi konumundadır. Tiandy Tech gelişmiş profesyonel ürünlerin yanı sıra müşterilerine teknik danışmanlık ve memnuniyet sunmayı taahhüt eder. Donanımlı Ar-Ge merkezi ile CCTV teknolojilerinde geniş bilgi birikimine sahiptir. Yüksek dereceli fiber optik video iletim ürünleri, fiber optik alıcı-vericiler ,IP kamera NVR sunucuları ve profesyonel wall matrix sistemlerini yenilikçi ve kaliteli geniş bir üretim ağı ile sağlamaktadır.500 den fazla AR-GE mühendisi ve 1.600 den fazla çalışanı ile dünyada 50 ,Çin' de ilk 10 güvenlik sektörü firmaları sıralamasındadır. Cenova Bilişim Teknolojileri," Tianjin Tiandy Digital Technology " firmasının yetkilendirilmiş Türkiye distribütörüdür.

Güvenlik sistemleri sektöründe aranan XVR, NVR ve IP Kamera ürünleri arasında yer almayı başarmıştır. Uzakdoğu ülkelerinde Ar-Ge çalışmalarının desteği ile Dayzip Türkiye ihtiyaçlarına uygun üretilmektedir. Cenova Bilişim Sistemleri tarafından yönetilen üretim alanlarında, konusunda bilgi birikimine sahip teknik ekip ile software, hardware üretim sağlanmaktadır.

Güvenlik sistemleri sektöründe aranan alarm ürünleri arasında yer almayı başarmıştır. Uzakdoğu ülkelerinde Ar-Ge çalışmalarının desteği ile WİSETECH Türkiye ihtiyaçlarına uygun üretilmektedir. Cenova Bilişim Sistemleri tarafından yönetilen üretim alanlarında, konusunda bilgi birikimine sahip teknik ekip ile software, hardware üretim sağlanmaktadır.

Güvenlik sistemleri sektöründe aranan aktif yapılanma ağ ürünleri arasında yer almayı başarmıştır. Uzakdoğu ülkelerinde Ar-Ge çalışmalarının desteği ile Dayline Türkiye ihtiyaçlarına uygun üretilmektedir. Cenova Bilişim Sistemleri tarafından yönetilen üretim alanlarında, konusunda bilgi birikimine sahip teknik ekip ile software, hardware üretim sağlanmaktadır.

2007'de kurulan, Genius Vision Digital (GVD) büyük ölçekli projeler ve uygulamalar için video yönetim sistemleri NVR, sunucular ağ video kaydediciler geliştirmektedir. Taiwan Taipei merkezli şirket profesyonel HD IP video gözetim sistemlerinde tanınmış uluslararası üretici ürün sağlayıcıdır. Yeni Delhi, Hindistan ve Dallas ABD bölgesel satış kollarına sahiptir. Cenova Bilişim Sistemleri, GVD "Genius Vision Digital" firmasının Türkiye distribütörü ve stratejik proje ortağıdır.

Menu0Teklif Listem
Yukarı