CENOVA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ İTH. İHR. ve TİC. LTD. ŞTİ.


Adres
Perpa Ticaret Merkezi Elektrokent A Blok 8. Kat No: 808 - 810
                                                        Okmeydanı - İSTANBUL
Telefon Numarası
0850 333 66 82 / 0212 222 71 66
Fax Numarası
0212 222 71 65

ŞİRKET BİRİMLERİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

Satış (Grup Dahili 2)
Rıfat BAYDEMİR (Dahili 2)
rifat@cenova.com.tr
Erkan DOĞAN (Dahili 111)
erkandogan@cenova.com.tr
İdris DÖNMEZ (Dahili 112)
idris@cenova.com.tr
Saim TAŞKIN (Dahili 113)
satis@cenova.com.tr
Tuğba BAYRAM (Dahili 114)
tugbabayram@cenova.com.tr
Mehmet GELEŞ (Dahili 115)
mehmetgeles@cenova.com.tr
Ahmet CANCA (Dahili 2)
ahmetcanca@cenova.com.tr

Teknik Telefon Destek (Grup Dahili 3)
Samet İLERİ (Dahili 136)
sametileri@cenova.com.tr
Abdullah ERKASLAN (Dahili 131)
destek06@cenova.com.tr
Volkan KURTCU (Dahili 135)
destek09@cenova.com.tr
Abdullah DİLEK (Dahili 133)
destek10@cenova.com.tr
Abduselam KAŞKARLI (Dahili 132)
destek07@cenova.com.tr
(Dahili 134)
destek10@cenova.com.tr
Recep AKCAN (Dahili 9)
recep@cenova.com.tr

Proje Yönetim
İlker SÖYÜK (Dahili 172)
ilker@cenova.com.tr
Mesut KOÇAK (Dahili 174)
mesut@cenova.com.tr

Muhasebe (Grup Dahili 6)
Necla KOÇOĞLU (Dahili 160)
muhasebe@cenova.com.tr
Serap KONAN (Dahili 161)
serap@cenova.com.tr
Medine MUTLU ERDEM (Dahili 162)
medine@cenova.com.tr

Arıza Takip ve Kabul (Grup Dahili 4)
Hüseyin KARAKAYA (Dahili 146)
huseyin@cenova.com.tr

Elektronik Tamir Onarım (Grup Dahili 4)
Seyhmus IRMAK (Dahili 147)
seyhmus@cenova.com.tr
Serhan SARI
kameraalarm@cenova.com.tr
Ömer TAŞKIN
İsmail KÖSE
destek08@cenova.com.tr
Emin MENTEŞ
Gökhan Çelik

Depo - Sevkiyat (Grup Dahili 5)
Aydın YÜKSEL (Dahili 155)
depo@cenova.com.tr
Murat BİNGÜL

Sekreter Operatör (Dahili 0)


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: CENOVA GÜVENLİK SİSTEMLERİ